Problemer med HV-polo vest {{forumTopicSubject}}
Hej alle.
Jeg har en HV-polo vest, som næsten ligner denne 100%: http://www.stald-direkte.dk/images/Mones%20HV%20Polo%20hvid-p.bmp (I blå).
Jeg har haft den i et år og har været super glad for den!! Men desværre har fyldet nu samlet sig i klumper, hvilket gør den ubehagelig at have på, og det gør også, at den ikke er så varm længere. Min mor siger, at det kan hjælpe at putte den i tørretumbleren, men det står der, at den ikke må, så vi er lidt i vildrede.
Vi regner med at tage den med ned i butikken, og så må vi se hvad der sker, men ellers vil jeg gerne købe en ny.
Så jeg vil bare lige høre, om I har haft det samme problem, eller om jeg blot har været uheldig?(Både med denne vest, men også gerne med andre slags) For ellers vil jeg rigtigt gerne have en HV-polo vest igen, da jeg synes de er super lækre, og har en nogenlunde overkommelig pris.
// Rikke - © Riksen Photography
dec 2009
Følger: 94 Følgere: 96 Heste: 2 Emner: 88 Svar: 639
jul 2009
Følger: 33 Følgere: 35 Heste: 3 Emner: 1 Svar: 89
maj 2008
Følger: 64 Følgere: 63 Heste: 3 Emner: 191 Svar: 845
Problemer med HV-polo vest
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside