{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
474 visninger | Oprettet:

Sko!! {{forumTopicSubject}}

Hej alle.

Dengang jeg var mindre (for ca. 10 år siden, tror jeg??), havde jeg et par sko, som jeg nu ser igen og igen på folks fødder den dag i dag.

Jeg søger virkelig med lys og lygte, og håber at nogle af jer ved/kan forestille jer hvilke sko det er jeg taler om. Siden folk går i dem nu, må de jo være kommet på mode igen.

De ligner egentlig en converse all star sko, altså selve stoffet (skoen), men sålen er en del tykkere og med riller (sådan nogle fordybninger) nedenunder. Sålen er lavet af gummi. Jeg mener skoene kunne fås i sort, hvid og beige? De er med snørrebånd og går højt op til anklen (nøgagtig lige som converse). Der ud over må det være kanvas/hør agtigt stof de er lavet af tror jeg? På indersiden var der et rundt mærke??

Håber nogle ved hvilke sko jeg taler om :p!

- Marie.

Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hænge et 85” TV op i stuen. Gasbeton mur beklædt med gipsplade. 400 kr.
  • Opsætning af reol, hylder, stor billedramme og TV 1.800 kr.
  • Rengøring 1.500 kr.
  • Fjernelse hvepsebo 500 kr.
  • Oprydning og rengøring i havestuen 2.000 kr.
  • 12 volts LED lys i have 1.300 kr.

Opret en opgave



  • Der er endnu ikke skrevet kommentarer

Kommentér på:
Sko!!

Annonce