{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
540 visninger | Oprettet:

åååh neej :( kan ikke rides mere {{forumTopicSubject}}

Bonnie har før stået halt, og vi har ikke kunnet finde ud af hvorfor. og nu havde hun ikke haltet i et halvt år og vi har redet lidt stævner og vi synes enlig alt var godt igen. MEN så begyndte hun at halte igen for en uges tid siden og bestemte hun sku i røntgen.
Det viser sig så at hendes venstre bagkode, i den er knogleleder nærmest smadret, den var helt misformet kunne man se på billederne, og derfor havde hun også fået slid gigt deri.
Øv, er bare SÅ ked af det har bare grædt det meste af dagen smiley kommer aldrig til at ride min dejlige pony mere smiley
Men hun kan da heldigvis godt holde til bare at gå, uden at ha smerter, så hun skal højst sandsynlig i foles i år smiley men neej hvor er jeg trist ..


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring af 187 kvm hus 1.300 kr.
  • VVS nu og her opgave 2.000 kr.
  • Græsslåning 250 kr.
  • ukrudt i forbed, små brosten op, fiberdug på linien af brosten og nedlægning af sten igen 1.170 kr.
  • hækklipning 205 kr.
  • Opgravning og bortkørsel af buskbom og laurbærbuske i bed i forhave. 10.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  åååh neej :( kan ikke rides mere
Kommentér på:
åååh neej :( kan ikke rides mere

Annonce