655 visninger
|
Oprettet:
Staldbandager {{forumTopicSubject}}
Hej HG
Min hyp er begyndt at få Galde i benene. han kan ikke stå stille en dag uden af få "store" væske ansamlinger, Selvom han går på fold så meget som muligt.
Jeg overvejer at købe staldbandager, men ved ikke om det skal være back on track eller bare normale. Jeg synes bare at BoT er så dyre.. især når man er på SU
Hvad synes i jeg skal investere i?
nov 2004
Følger: 33 Følgere: 34 Heste: 2 Emner: 155 Svar: 409
nov 2007
Følger: 52 Følgere: 49 Heste: 4 Emner: 31 Svar: 328
Han plejer at få tykke ben af at stå inde, men efter han står med dem nu, så er de så fine som normalt.
Jeg har også lige invisteret i deres netdækken, fordi jeg lånte en til kalibra på vej til stævne, og han var simpelthen så smidig selvom turen i traielren tog 1,5 timer.. !
det er vildt så meget BOT kan ændre på hestene..
Du kan købe BOT på backontrackshop.se meget billigere end i DK...
Jeg har dog valgt at købe mit ved BOT-shop.dk fordi jeg ikke havde VISA till at betale med på den svenske hjemmeside
maj 2006
Følger: 38 Følgere: 69 Heste: 2 Emner: 98 Svar: 1.123
Staldbandager