{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vinduespudsning 950 kr.
  • Modem 400 kr.
  • Vinduespudsning 600 kr.
  • Mobil cykelreparation 300 kr.
  • Elektriker til at fjerne eller afblænde stikkontakt og ledning. Hænger frit i rum 580 kr.
  • Puds vinduer ude og inde 2.950 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Overvejer at sælge.
  • #1   12. aug 2011 forår er den bedste salgstid for heste. Der kommer hestene på fold og kræver det mindre.
    Hvis han er målt til 140 så har han en dum salgshøjde da han så er en lille 1` og så snakker vi nok ikke mere end 10.000,- men er han 138 så kan der godt lægges 7 til 10.000,- oven i
    Men det er købers marked lige pt såååååååååå


  • #2   12. aug 2011 Sorry, det var et gammel mål. han er sidst målt til 145...
    har lige rettet.


  • #3   12. aug 2011 140 er en stor 2'er. 140,1 derimod, er en lille 1'etter smiley Så er han præcis 1,40, er det jo en super højde. Prisen, vil jeg ikke gøre mig klog på.

  • #4   12. aug 2011 kan være svært at sætte pris på en hest man ikke kender, men husk det er købers marked, prøv at sammenligne lidt med andre heste herinde(:

    - man kan snart få meget hest/pony for få penge, jeg er ked at jeg ikke er på udkig efter hest i øjeblikket(:


Kommentér på:
Overvejer at sælge.

Annonce