{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
360 visninger | Oprettet:

Foder fra NobelFood? {{forumTopicSubject}}

Hej. Har besluttet mig af flere oversager at skifte foder på min islænder, så har jeg overvejet at komme over på NobelFood. Jeg har en masse venner som giver deres heste og ponyer det og er godt tilfreds med foderet smiley

Min overvejelser håber jeg så i kan svare på om hvor godt i syntes det er? Og om i syntes jeg skal give min islænder det?

Håber i kan hjælpe mig smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Afhentning af fliser 500 kr.
  • Opsætning fjernsyn på væg 500 kr.
  • Frithængende emhætte installation 3.000 kr.
  • Skift af radiatorventil 1.600 kr.
  • Grave 205 kr.
  • Opsætning af loftlampe, ophæng af 2 billeder, ophængning af lille TV, opsætning af spejl 600 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Foder fra NobelFood?
  • #1   22. jan 2013 Min hest elsker deres Mash!

    Det dufter skønt og jeg er ret så sikker på at det også smage skønt, for min hest lapper det virkelig i sig! smiley

    Du skal huske at se på vitaminer og mineral, samt hvor meget hun skal have for det arbejde hun laver + hendes vægt.
    Deres foder dufter skønt og jeg ville gerne give min det altid, men desværre kan hun ikke holde vægten på det smiley Så derfor fodre jeg med fiberpiller i stedet, men lækkert foder ellers. Bruger gerne olier, grønsager og andet godt.
    Husk at sørg for at den ikke får for meget af det gode smiley


Kommentér på:
Foder fra NobelFood?

Annonce