{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Siemens opvaskemaskinen e15 800 kr.
  • Tørretumbler ned fra 1. sal 500 kr.
  • Fejl på opvaskemaskine 700 kr.
  • Tage opvaskemaskine på losepladsen 500 kr.
  • Dame cykel 250 kr.
  • udskift af cykelkæde og tandhjul da kæden ikke kan strammes og falder af 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  VEREDUS gamacher.
  • #1   7. feb 2013 Altså der findes to kun tre str. af veredus gamacher; small, medium, large som standard. Ved ikke med alle modeller men carbon gel og oplympic, og flere af de andre køre de tre størrelser.

    Hvis du er heldig kan den passe en small, men du skal nok tænke over om de vil blive for store. Jeg har brugt og bruger small olympic på 2'er og 1'er.

    Lån et par og prøv om de kan passe inden du køber. Der vil være en relativ stor chance for de vil være for høje. Det siger mine erfaringer mig ihvertfald.


  • #2   7. feb 2013 jeg ved at antares er ret store i tsørrelsen men kender ikke veredus:)
    (jeg har par prestige italia 3er pony læder gamacher tilsalg)


  • #3   7. feb 2013 Jeg har Veredus Piaffe Revo, syntes de er meget små i Str. men prøv med en Small. Hvis de er for store skal de special laves og så koster det kassen.

  • #4   7. feb 2013 jeg har veredus carbon gel, de er almindelige i størrelsen synes jeg.
    Min 1'er pony bruger s, vil mene at en 3'er sagtens kunne passe en s. smiley ellers søg på nettet, der skal du nok finde ud af det, mener vidst de har et skema. smiley


Kommentér på:
VEREDUS gamacher.

Annonce