{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
845 visninger | Oprettet:

Også troede jeg da lige.. {{forumTopicSubject}}


At Fleur skulle ud, uden dækken i morgen men de har proppet lidt regn på, ikke en gang en millimeter men kræet har jo ingen pels. Nå, det er da godt jeg selv lukker ud, så kan jeg jo selv se det an!

Men det er da skøøøønt med varmt vejr, 10 grader - det er alligevel øv hvis hun skal ha' dækken på i det skønne vejr, når hun sagtens kan holde varmen. Vil være mega øv hvis jeg propper dækken på, en time efter regner det ikke længere også går hun og har det varmt, dog ikke sveder.

Også lærte hun da og løfte ben samtidig med hun gik, dog kun det ene, men altså et sted skal man starte smiley Hun ligner stadig en sur gris og bliver stadig sur på mig/pisken ind imellem fordi jeg irritere hende for længe med den og hun ikke forstår hvad hun skal, men det bliver bedre og bedre.

Andre der er glade for at temperaturene ser ud til at forsætte op ad ? smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring 1.420 kr.
  • Underlimet vask er sluppet køkkenbordplade. Vask skal underlimes igen og vvs tilsluttes ig 1.530 kr.
  • Fejlfinde og installere opvaskemaskine 1.000 kr.
  • Vinduespudser 400 kr.
  • (Gen)Opsætning af vask og vaskemøbel som er faldet ned 3.900 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Også troede jeg da lige..
Kommentér på:
Også troede jeg da lige..

Annonce