{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
585 visninger | Oprettet:

fornuftig brug af gruppen ! {{forumTopicSubject}}

Jeg er ved at være godt træt af folk der spørg om man ikke vil sende en udfordring, bedømmesle eller ligende.

Jeg har talt sammen og på de to første sider med forums indlæg er der ca. 14 indlæg (næsten 50%) af sådan nogle, efter min mening ligegyldige ting, og det er totalt spild af min tid, og sikkert også mange af jeres tid.

er det muligt at lave an afstemning mellem gruppens brugere, om det skal være tilladt at opfordre/reklamere osv. til udfordringer og bedømmelser???

hvad mener gruppens administrater????

iøvrigt er der her på hestegalleri grupper der er oprettet til det sammen, og der er folk jo medlem fordi de gerne vil hjælpe i udfordringer og med bedømmelser, her er man jo medlem gpa. noget helt andet.

hvad mener I??


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring 1.420 kr.
  • Underlimet vask er sluppet køkkenbordplade. Vask skal underlimes igen og vvs tilsluttes ig 1.530 kr.
  • Fejlfinde og installere opvaskemaskine 1.000 kr.
  • Vinduespudser 400 kr.
  • (Gen)Opsætning af vask og vaskemøbel som er faldet ned 3.900 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  fornuftig brug af gruppen !
Kommentér på:
fornuftig brug af gruppen !

Annonce