{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
624 visninger | Oprettet:

DTF/ICS (Slettet tråd) {{forumTopicSubject}}

Kære medlemmer

Først og fremmest vil jeg gerne rose jer, fordi I er med til at der i Irish Cob Professional, er så meget aktivitet. Jeg, og min anden adminstrater invitere også jævnligt nye medlemmer så gruppen forsat kan vokse, og så der forhåbenligt bliver ved med at være så god stemning og aktivitet.

Men forleden blev grænsen nået. Jeg slettede tråden "DTF/ICS" som en del af jer nok lagde mærke til. Jeg beklager at jeg ikke har fået sagt det før nu, men jeg har haft så dårlig tid, trods sommerferie. Jeg håber på jeres forståelse.

Fordi jeg slettede tråden, var fordi jeg synes den blev for upassende. Jeg læste den igennem, og valgte at slette den. Jeg synes det er helt fint at I kommer med jeres meninger, men der er også regler på Hestegalleri.dk:

Opfør dig anstændigt og udvis altid en venlig attitude overfor andre brugere. (1. Generelt)

Skriv ikke indlæg der indeholder grimt sprog, tilsvining eller udhængning af personer eller firmaer. (1.4 Grimt sprog, udhængning mv.)

Sørg for at det indhold (både tekst og billeder) du opretter på HesteGalleri.dk er sobert - pornografiske, racistiske, voldelige eller på andre måder anstødelige billeder eller udtalelser mv. accepteres ikke. (1.8 Karantæne eller bortvisning)

... Så det er ikke fordi jeg ikke går ind for ytringsfrihed osv., men dét var at gå over stregen, og jeg prøver så vidt muligt at holde ro i gruppen. Jeg ved ikke om I forsatte et andet sted, og fint nok - det skulle bare ikke være her.

Endnu engang undskyld fordi jeg får det skrevet så sent. Ellers håber jeg at I alle hygger jer herinde.

Mvh. Annika


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hækklipning 4.830 kr.
  • Ophæng af spejl i badeværelse (på fliser), tilslutning af spejllampe, ophæng af håndklæde knager og fugearbejde 1.500 kr.
  • Reparation af opvaskemaskine asko f67 1.350 kr.
  • Brændekløvning 650 kr.
  • Udskiftning af toilet 4.000 kr.
  • Udendørs vandhane lækker vand 1.200 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  DTF/ICS (Slettet tråd)
Kommentér på:
DTF/ICS (Slettet tråd)

Annonce