{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
932 visninger | Oprettet:

2 EH hoppeføl sælges {{forumTopicSubject}}

Hej Piwser!
Jeg har her under begivenheden fået høstet en god bunke horn sammen, og de er næsten alle sammen hopper, som jeg nok ikke kommer til at bruge, så nu sælger jeg dem!

Jeg har en prisidé på 2 pas og 500 eq eller 70.000 eq pr. hoppe, men jeg er åben overfor realistiske bud, og er til at forhandle med. Også med hensyn til DSM.

Når jeg sælger en hest for DSM ting, sender jeg dog først hesten når jeg kan se at DSM tingen er sendt, simpelthen fordi jeg er for paranoid. smiley

http://www.howrse.dk/elevage/fiche/?id=2064030

http://www.howrse.dk/elevage/fiche/?id=2067834

Og så kommer jeg lige med et tidligt surt opstød: jeg er ikke interesseret i at vide, at I tilfældigvis synes det er overpris - man har trods alt lov at sætte den pris på en hest, som man har lyst til.

Jeg kan kontaktes enten i denne tråd eller på howrse, som SofieKA

Hvis flere er interesserede i den samme hoppe, sælges den til den der har det bud der passer mig bedst.
Derudover er I velkomne til at kigge på min profil, da jeg muligvis vil sælge flere - hvis bare I spørger efter dem. smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Tømme udhus 550 kr.
  • Rengøring badeværelse. Bruseniche for kalk. 500 kr.
  • udskiftning af cykelslange på forhjul og baghjul 500 kr.
  • Samling af JYSK ELLINGE sengeramme 180x200 med opbevaring 1.490 kr.
  • Montering af brusevæg m dør 1.400 kr.
  • Hængslerne på skabslåge under Køkkenvask er i udu! 620 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  2 EH hoppeføl sælges
Kommentér på:
2 EH hoppeføl sælges

Annonce