{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
237 visninger | Oprettet:

Der sker aldrig noget!? Høres ofte.... {{forumTopicSubject}}

Som overskriften kort siger, så synes jeg ofte at man høre herinde fra "der sker aldrig noget" eller "her er kedeligt" o.l.
Nu sidder jeg så og kigger de forskellige indlæg igennem, og kan se at der måske er 14 der har kigget et indlæg, men ofte er der kun 1-2 som rent faktisk svare, og så var det at jeg tænkte; Er det så ikke lidt vores egen skyld hvis der er kedelig herinde? Vi har jo alle muligeheder for at svare i indlæg, som der jo er mange der kigger i, og ellers selv tage initiativ... Er det fair at vi gir grupperne skylden for den manglende aktivtet, når man nu kan se at folk ren faktisk går ind og kigger i emnerne, men bare vælger ikke at skrive?
Hvad er jeres mening om det? er I selv gode til at deltage aktivt i indlæg? Synes I her er blevet kedeligt? Og i det hele taget, Hvad er jeres mening?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Afhentning af fliser 500 kr.
  • Opsætning fjernsyn på væg 500 kr.
  • Frithængende emhætte installation 3.000 kr.
  • Skift af radiatorventil 1.600 kr.
  • Grave 205 kr.
  • Opsætning af loftlampe, ophæng af 2 billeder, ophængning af lille TV, opsætning af spejl 600 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Der sker aldrig noget!? Høres ofte....
Kommentér på:
Der sker aldrig noget!? Høres ofte....

Annonce