{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af kattehegn 3.500 kr.
  • Samling af 2 firrumsreoler fra Ikea 550 kr.
  • Klargøring af drivhus 1.110 kr.
  • GRAV 4 Kirsebærlaurbær op og tag dem med 600 kr.
  • Fastmontering af opvaskemaskine + front 1.000 kr.
  • Hovedrengøring af lejlighed 2.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  wee har fået følbillede
  • #1   29. okt 2007 min hest er ikke voldsomt underernæret så den kan du godt droppe igen. hun mangler kun et par kg på side benene ( men de er blevet dækket i polen) hun er sku ikke underernæret.. sys egentlig du bare helt skal stoppe med at skrive yderligere i indlægget. for jeg har set i MANGE tråde hvor led og ondskabsfuld du er og det gider jeg ikke. Det er desuden ikke mig der rider den =)

  • #2   29. okt 2007 Trustno1: Sig mig, har du overhovedet forstand på hvornår en hest er underernæret eller ej?
    Rabi er en slank hest, men underernæret, nej, det er hun sgu ikke!!! Og fordi hun har manglet et par kilo (vi snakker om måske 10-20 kg), så tager hun ingen skade af at blive rørt!
    Hun er kommet næsten fra travbanen af og der får hestene jo altså ikke lov til at blive så fede og usunde som langt de fleste rideponyer/heste her i landet. De får det de har brug for og har rigeligt sul på kroppen!


Kommentér på:
wee har fået følbillede

Annonce