{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
521 visninger | Oprettet:

en masse citater. : {{forumTopicSubject}}

her er lige nogle citater jeg synes i skulle hører smiley

David Beckham: Jeg vil virkelig gerne døbe min søn Brooklyn. Jeg ved bare endnu ikke inden for hvilken religion.

Johnny Depp: Hvis nogen skader min familie eller mine venner, så spiser jeg dem. Det kan godt være, jeg kommer i fængsel i 500 år. Men spiser dem, det gør jeg.

Fergie: Det kan godt være, du ikke kan lide min stemme. Men du kan ikke tage fra mig, at jeg kan synge. Min stemme er en gave fra Gud. Når folk siger noget grimt om den, så fornærmer de ham.

Jennifer Lopez: Jeg vil gerne være den første kvindelige præsident i USA. Det ville bare være så cool. Det første jeg vil gøre er at købe nye møbler til Det Hvide Hus. For indretningen er ikke særlig hyggelig.

Liam Gallagher: Der er mig, og så er der Elvis. Jeg kan ikke rigtigt sige, hvem der er bedst.

Jessica Simpson: Det var i en historietime i skolen. Læren bad os om at sige verdens kontinenter. Jeg sagde A, E, I, O og U. Læreren svarede: Det er ikke en gang konsonanter. Det er vokaler.

Paris Hilton: Jeg tænker ikke rigtigt. Jeg går bare.


Brooke Shields: Rygning dræber. Og hvis du bliver dræbt, har du mistet en meget vigtig del af dit liv.


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring 750 kr.
  • Ophængning af 3 lamper 600 kr.
  • Rengøring 450 kr.
  • Elektriker 1.500 kr.
  • Fastgørelse håndvask m.v 2.200 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  en masse citater. :
Kommentér på:
en masse citater. :

Annonce