{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
531 visninger | Oprettet:

Hvorfor skal det være så hårdt?! {{forumTopicSubject}}

Jeg solgte min højt elskede hest i august, på grund af at jeg ikke havde hverken råd eller tid til at have den mere.. Har aldrig været så ked af det før smiley

Nogle dage er jeg bare generelt trist, og begynder at græde når jeg ser billeder af min gamle hest smiley
Jeg vil ha den tilbage og det skal være NU.. kan ikke vente 4 år, som der går inden jeg er helt færdig med min uddannelse!!

Hader følelsen af savn, og føler den hver eneste dag. Den hest var mit liv, og nu er der en anden der ejer den..en anden der lukker den på fold..en anden der fodrer den.. JEG vil gøre alle de ting, ikke en anden men mig.! smiley
Selvfølgelig kan jeg komme og kigge til den alt det jeg vil, og jeg må endda have lov at tage en ridetur hvis jeg har lyst.. men det er bare slet ikke det samme!


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vinduespudsning 275 kr.
  • Udskiftning af bilbatteri Citroen C3, 2016 560 kr.
  • Vinduespudsning indvendig og udvendig. 1.250 kr.
  • Fast rengøring af 5 Airbnb lejligheder 205 kr.
  • Samle et bord fra jysk, model: Trappedal 250 kr.
  • stubfræsning af buske rødder 5.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hvorfor skal det være så hårdt?!
Kommentér på:
Hvorfor skal det være så hårdt?!

Annonce