{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
882 visninger | Oprettet:

tænker tænker! {{forumTopicSubject}}

Hej jeg er en pige på 12 år som næsten kun vil springe og det gør vi også! smiley

men har lige siddet og kiggede en MASSE videoer og de har fået mig til at tænk rigtig meget! og det er nogen svære tanker! det er blandt andet tærren og pony galop!

og det har pludselig givet mig de tanker at jeg skulle droppe spring og prøve noget nyt og det hat jeg bare sagt til mig selv at jeg aldrig ville droppe spring for det er mit liv! men tærren har givet mig løst til det og ponygalop lyder også som noget for mig det er er rigtig svært vagl!

skal jeg beslutte mig for at vil ride tærren eller blive ved springningen eller skal jeg beslutte mig til ponygalop og droppe spring!?

HJÆÆLP MIG HG det er et alt for svært vagl jeg har ikke snakket med mine forældre endu men det er også en tanke som lige er kommet maaan det her er svært HJÆÆLP migg HG!!!

på forhånd tak!

dert skal lige siges jeg ride på en new forest som ikke altid har lige godt krundt i numsen det er forskælligt!! nogen gange kan man ikke styre ham og andree gange er han sååå doven!

HJÆÆLP!


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Skrift af gulvvarme system og termostater 11.000 kr.
  • Skift af afløbsrør under vask 1.000 kr.
  • “Hænge en lampe op”, “ Montere en knagerække på væggen i gangen” 810 kr.
  • Dybdegående hovedrengøring badeværelse og køkken oven 1.875 kr.
  • Rengøring af Badeværelse 850 kr.
  • Reperation af Sage espressomaskine 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  tænker tænker!
Kommentér på:
tænker tænker!

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce