444 visninger
|
Oprettet:
hænge eller stritman? kæææmpe dillemma. :) {{forumTopicSubject}}
Hej alle hestetossede!
Jeg står i en rigtig træls, og svær beslutning....stakels lille mig. (selvmedlidenheden fejler i det mindste intet.)
Jeg har en pony og i kan se ham her: http://www.hestegalleri.dk/gal_visbil.aspx?ID=158970&ipc=489255
der er detsværre bare ikke rigtig nogen billeder hvor man kan se manen, men man kan da se hvor kraftig hals han har på nogen af dem.
...men nu til sagen. jeg har i noget tid gået og tænkt på at klippe stritman på ham. men kommer det ikke til og se grimt ud når han har sådan en kraftig hals. og kommer han ikke til at ligne en fjorhest? hvad syntes i?
okt 2010
Følger: 43 Følgere: 41 Heste: 3 Emner: 87 Svar: 398
apr 2010
Følger: 30 Følgere: 29 Heste: 3 Emner: 1 Svar: 37
okt 2010
Følger: 35 Følgere: 31 Heste: 1 Emner: 9 Svar: 1.014
dec 2009
Følger: 22 Følgere: 19 Heste: 1 Emner: 61 Svar: 278
det var egentlig også mest fordi en af de andre heste han står på fold med har gnubbet noget af manen væk, og det ligner bare lort lige nu.
hænge eller stritman? kæææmpe dillemma. :)
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside