{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
857 visninger | Oprettet:

Kom med ideer til "farlige" spring {{forumTopicSubject}}

Ja jeg var for nylig til springstævne igen, det er kun Codys 2 springstævne og han er stadig meget ny i det. Men han kiggede utrolig meget på nogle af springene, derfor har jeg bestemt mig for at NU skal han prøves af ;o)

Jeg sætter selvfølgelig de farlige spring og fyld op vi har, og så tænker jeg at binde nogle balloner fast til nogle af bommene (selvfølgelig ikke den øverste bom) og ligger nogle paraplyer ved springene.

Ud over det skal jeg selvfølgelig ud og træne forskellige steder nogle "farlige" spring, så han får noget erfaring og jeg lærer hvordan jeg tackler ham bedst muligt når han kigger :o)

Men jeg vil meget gerne høre om i har nogle ideer til fyld og "farlige" spring eller metoder jeg kan afprøve, glæder mig til at høre fra jer :o)


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Ny vandlås håndvask 600 kr.
  • Udskiftning af gulvvarmestyring 2.300 kr.
  • Stikkontakt med dæmper 1.250 kr.
  • Fjerne + ny fuge ca 60cm 700 kr.
  • Afmonter kogeplade i køkken 800 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Kom med ideer til "farlige" spring
Kommentér på:
Kom med ideer til "farlige" spring

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce