{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
899 visninger | Oprettet:

Cherokee vs Cheyenne? {{forumTopicSubject}}

Jeg har en rigtig dejlige Barefoot Cherokee http://www.optimalsadel.dk/product_info.php?cPath=47_48&products_id=60&sessionid=3270cd880579cf8d444b5367f443b8ad - meeeen synes at den er lidt for stor til min fjordhest? Føler mig nu ellers godt tilpas i den, købte den til min gamle hest..

Spørgsmålet er om, I tror det er muligt, at få den solgt, eller evt byttet til en Cheyenne? Altså privat - eks herinde..
( http://www.optimalsadel.dk/product_info.php?cPath=47_48&products_id=61&sessionid=3270cd880579cf8d444b5367f443b8ad) - Eller er jeg helt forkert på den?

Min sadel har jeg redet med omkring 25 gange - den er 4 mdr gammel - har dog lidt slid, hvor det brune læder er, ved benet - hvilket du ikke kan se, når man rider.. (Det er noget der er meningen der skal komme..)


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hjælp til gipsloft 6.500 kr.
  • Hjælp til nedrivning og bortkørsel af indbygget skabe 950 kr.
  • Hang up lamps into concrete ceiling and install two dimmers 2.250 kr.
  • VVS-reparation 860 kr.
  • Rens af terrasse 1.900 kr.
  • Fældning af mindre blommetræ 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Cherokee vs Cheyenne?
Kommentér på:
Cherokee vs Cheyenne?

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce