{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.223 visninger | Oprettet:

Hun gider ikke! {{forumTopicSubject}}

Det virker til at uanset hvad jeg gør, så gider min islænder hoppe bare ikke...

Jeg var ude her til aften og klikkertrænede, prøvede det.. og efter nogle minutter er hun bare komplet ligeglad. Hun gider ingengang prøve at gøre noget. Hun står bare der som om hun er i en anden verden.

Jeg ved ikke hvad jeg skal gøre, hun er bare så fuldstændig ligeglad. har overhovedet ingen motivation, og jeg ved ikke hvad jeg skal gøre.

jeg er så ked af det lige nu at jeg sidder og græder for hun virker ikke til at vil andet end at være sammen med sine foldkammerater. jeg har prøvet ALT! hun løber væk fra mig på folden når jeg kommer og .. jeg er bare så ked af det.


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Etablere fiber stik 1.495 kr.
  • Lugning af ukrudt + diverse vedligehold i have 1.200 kr.
  • Fiks af eller ny spulehane under køkkenvask, afmontering af gammel opvaskemaskine og montering af ny opvaskemaskine. 3.000 kr.
  • Stoppet afløb - rensefjeder afprøvet 1.010 kr.
  • Udkradsning og omfugning omkring vinduer (udvendigt) 2.500 kr.
  • Ret skabe 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hun gider ikke!
Kommentér på:
Hun gider ikke!

Annonce