363 visninger
|
Oprettet:
Kalender for foråret 12 - noget du vil ha' med? {{forumTopicSubject}}
Hvert halve år, laver vi i hestevelfaerd.dk en kalender med alle vore egne arrangementer og arrangementer vi mener kan have Jeres interesse.
Kalenderen er ved at være færdig, og ganske som vi plejer, vil vi i styregruppen lige høre, om der er arrangementer I ønsker skal med på kalenderen. Det kan være egne hesterelaterede arrangementer eller spændende clinics du har hørt om fra andre steder. Arrangementerne skal være relevante for vore medlemmer og helst være relativt tilgængelige hvis nogen har lyst til at deltage.
Skriv her i tråden, hvis der er noget du mener passer ind
aug 2008
Følger: 43 Følgere: 46 Heste: 5 Emner: 37 Svar: 1.158
aug 2008
Følger: 43 Følgere: 46 Heste: 5 Emner: 37 Svar: 1.158
apr 2010
Følger: 12 Følgere: 11 Heste: 5 Emner: 2 Svar: 34
jan 2009
Følger: 136 Følgere: 144 Heste: 7 Emner: 470 Svar: 2.517
apr 2010
Følger: 12 Følgere: 11 Heste: 5 Emner: 2 Svar: 34
Silvia Martí Korff, Dyrlæge 1992 UAB (Universidad Atónoma Barcelona), Post-Grade i fysioterapi for store dyr (Escuela Universitaria Gimbernat 2000), Veterinær Kiropraktiker certificeret af IVCA (Internacional Veterinary Chiropractic Association), Kranio-sakral terapi for dyr, visceral manipulation og somato-emotional release (I, II og udvidet) for mennesker ved Upledger Instituttet i USA og Spanien.
Kalender for foråret 12 - noget du vil ha' med?
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside